HABER DETAY
ANKARA'DAN BİNGÖL'E GÖNÜL KÖPRÜSÜ
Özel Ankara Uğur İlkokulu Yaşamkent Kampüsü Bingöl'e kitap Gönderdi.
10 Ocak 2019 - Perşembe 22:21
594 defa okunmuş.
EĞİTİM
Anadolu kültür Eğitim Derneğinin bu yıl düzenlemiş olduğu kitap kampanyası çerçevesinde Özel Ankara Uğur İlkokulu Yaşamkent Kampüsünden dostluk eli uzandı. Dernek kampanyada 30 a yakın okula kitap gönderdi. Projeyi duyan ve destek olmak isteyen Özel Ankara Uğur İlkokulu Derneğimiz ile irtibat kurup ögrencileri öğretmenleri ve velileri ile kampanyaya düzenli olarak destek olmak istediklerini ve bu kapsamda hazırladıkları kitapları göndermek istediklerini açıkladılar. İki kurum koordineli çalışarak Ankarada veli ve öğrencilerin kitaplarını kitap kampanyası kapsamında Bingöle göndermek için topladılar.

Anadolu Kültür Eğitim Derneği kitap kampanyalarına devam ediyor. Türkiyenin çeşitli yerlerden destekler çiğ gibi gelmekte son olarak Özel Ankara Yaşamkent Uğur İlkokulu 3/A Sınıf Öğretmeni Lütfiye Güler Erol ve Rehber Öğretmen Ezgi Özdemir, Bingöl Anadolu Kültür Eğitim Derneğiyle ortaklaşa yaptıkları "Benim Okuma Işığımla Sende Aydınlan" adlı kampanyada toplanilan kitapları Bingöl Anadolu Kültür Eğitim Derneğine göndermek üzere hazır hale getirdiler.

Anadolu Kültür Eğitim Derneği Başkanı Nebi BUTASIM Özel Ankara Uğur İlkokulu Yaşamkent Kampüsü Öğretmenleri Lütfiye Güler Erol,Ezgi Özdemir ve projeye destek olan öğrencilere teşekkür etti.

İlgili Fotoğraflar
ANKARA'DAN BİNGÖL'E GÖNÜL KÖPRÜSÜ
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.